Make your own free website on Tripod.com
  اخبار سايت  

03/22/06

Home
نظر سنجي از شما در مورد وب
مجله كامپيوتر
حرف دل من
پيش بيني آب وهوا
اخبار سايت
موسيقي
دانلود نرم افزار
اموزش كامپيوتر
درباره اصفهان
Photo Gallery

 


 

  اخبار

با تصویب احتمالی مجلس: استفاده از دیش ماهواره بزودی آزاد می شود

کشمکش بر سر پارازيت ماهواره ای در تهران

طرح نمایندگان مجلس برای بستن یاهو مسنجرها و اورکات، سمیه نصرتی

کنکوري هاي 85 ، امتحانات نهايي را جدي بگيرند

تجمع در اعتراض به وضعيت اكبر گنجي

نتایج یک تحقیق :71 درصد نوجوانان ایرانی از افسردگی رنج می برند

فعالیت مخفیانه خانه های عفاف در تهران

برج ميلاد در آستانه سقوط

زنان ايراني غالبا نياز جنسي خود را سرکوب مي کنند

شیندلر، برج میلاد را به آسانسورهای جدید مجهز می‌كند

 

اخبار ويژه سايت//شنبه 27 اسفندماه

همه با هم، با ارسال ايميل، گوگل را وادار به قرار دادن لوگوي عيد نوروز ايرانيان كنيم.

همانطور كه مي‌دانيد، گوگل در مناسبت هاي مختلف لوگوي مخصوص آن روز را در صفحه اصلي خود قرار مي دهد.

با توجه به اين كه صفحه اصلي گوگل روزانه بيش از سيصد و پنجاه ميليون بازديد دارد، وجود لوگوي عيد نوروز ايران در گوگل، در معرفي اين عيد باستاني به جهانيان نقش بسزايي خواهد داشت.

گفتني است سال گذشته در نوروز 1384 نيز ايرانيان با ارسال ايميل هاي بسيار زياد به گوگل، سرانجام گوگل را وادار به قرار دادن لوگوي عيد نوروز در صفحه اصلي گوگل كردند.

حال، از همه شما هموطنان عزيز در سراسر جهان خواهش مي‌كنيم، با ارسال نامه زير به گوگل، امسال نيز براي قرار دادن لوگوي عيد نوروز باستاني ايرانيان در سايت گوگل اقدام همگاني كنيد.

دليل انجام اين كار، حذف شدن عيد نوروز از ليست ميراث فرهنگي جهان است. كه خبر آن را مي توانيد از لينك زير ببينيد:

http://www.ict-center.ir/News.aspx?ID=723

متن نامه بدين شرح است:

 

موضوع نامه را متن زير قرار دهيد:

Google Logo for Happy New Year (Nowrooz)

متن نامه بدين شرح است:

Hello Dear Google Team
We will be grateful if Google put a special logo for the Iranian Ancient New Year celebration (Nowrooz) on its main page at March 20th and 21st.
Nowrooz is the first day of solar year and is the most important celebration for for many nations including Iranians,Persians, Afghans, Kurds, Turks, Turkamans and Tajiks and some other nations and we are sure all of them will be impressed and appreciated by this act of Google.
To view example Logos for Nowrooz, please visit this URL:  http://zohrehnet.tripod.com/news.htm

Thank you very much
Sincerely, (Your Name)

نامه هاي خود را به آدرس هاي Admin@Google.com , Logo@Google.com , Help@Google.com , feedback@Google.com info@Google.com , news@Google.com  ارسال كنيد.
 

ترجمه نامه:

با سلام خدمت تيم محترم گوگل.
بسيار خوشحال خواهيم شد كه گوگل يك لوگوي مخصوص عيد باستاني ايرانيان (نوروز) در صفحه اصلي خود، در تاريخ 20 و 21 مارس قرار دهد.
نوروز اولين روز سال شمسي و مهمترين عيد براي بسياري از ملت‌ها، مانند ايرانيان، فارس‌ها، افغان‌ها، ترك‌ها، كرد‌ها، تركمن‌ها‌، تاجيك‌ها و ملت‌هاي ديگر است.
و مطمئن هستيم كه همه آنها از اين اقدام تحت تاثير قرار گرفته و از گوگل تشكر خواهند كرد.
با تشكر ...

ديگر لوگوي هاي طراحي شده مخصوص عيد نوروز گوگل را در زير مي بينيد:

 

لطفا اين صفحه را براي ديگر دوستان خود ارسال كنيد.

آدرس این صفحه را برای دوستانتان بفرستید
نام دوست شما :
دوست شما Email:
نام شما :
شما Email:

 

 

خبر به همراه لينك (جهت ارسال به دوستان در ياهو):

نوشته شده توسط امير

 
اخبار ويژه سايت//دوشنبه 24 بهمن 1384

   توهين اروپائي هاي کثيف به رسول الله : مسابقه نقاشي تصوير پيامبر اكرم !

پس از اقدام کثيف روزنامه دانماركي در انتشار كاريكاتور موهن رسول اكرم(ص)، اكنون يك روزنامه گستاخ سوئدي، در اقدامي قبيح تر، كشيدن تصوير آن حضرت را به مسابقه گذاشته و احساسات يك ميليارد و دويست ميليون مسلمان جهان را به مخاطره انداخته است.

بنا بر اين گزارش، سردبير روزنامه سوئدي اس د کوريرن در اقدامي شديدتر از روزنامه يلاندز پوستن دانمارک، نه تنها اعلام کرد که دست به ترسيم تصاوير از پيامبر(ص) خواهد زد، بلکه در مقاله‌اي که روز چهارشنبه، 11ژانويه، منتشر نموده، اعلام کرده است که نقاشي از پيامبر اسلام را به مسابقه گذاشته و تصاوير ارسال شده را در اواخر ماه مارس در اين روزنامه منتشر خواهد كرد.

در اين مقاله، از همه کساني که هنر نقاشي دارند، خواسته شده است تا تصويري از پيامبر اسلام کشيده و آن را حتي به صورت ناشناس با پست يا ايميل به اين روزنامه ارسال کنند تا اين روزنامه، آن را در شماره 68 خود که در اواخر ماه مارس بيرون خواهد آمد، منتشر کند.

و اين فقط گوشه اي از جنگ رواني ( تبليغات خاکستري ) بر عليه مسلمانان در سراسر جهان است که لازم است عمليات ضد جنگ رواني عليه آن با ترفندهاي ويژه اي صورت بگيرد

هم‌زمان نيز روز سه‌شنبه، 10 ژانويه، روزنامه نروژي ماگازينت هر دوازده کاريکاتور منتشر شده در يلاندز پوستن را که به پيامبر اسلام نسبت داده شده است، به عنوان دومين روزنامه در اسکانديناوي منتشر كرد که با اعتراضات در سطح بين‌المللي روبه‌رو شد.

در مقاله‌اي که چهارشنبه، 11 ژانويه، به قلم سردبير روزنامه سوئدي اس د کوريرن منتشر شد، در اقدامي افراطي‌تر نوشته شده است: بيا محمد را نقاشي کن! آزادي بيان در سوئد بر ممنوعيت اسلام در به تصوير کشيدن محمد اولويت دارد. حال که روزنامه نروژي ماگازينت اعلام نموده است که آن دوازده تصوير را منتشر خواهد کرد، ما هم نمي‌خواهيم بدتر باشيم. به همين دليل، تصميم گرفته‌ايم که پاي بر جاي پاي يلاندز پوستن بگذاريم و نشان بدهيم، آزادي بيان در سوئد بر ممنوعيت اسلام در به تصوير کشيدن محمد برتري دارد. به همين دليل، ما از همه كساني که استعداد نقاشي دارند، دعوت مي‌کنيم تا تصويري که گمان مي‌کنيد محمد به آن شباهت داشته است، ترسيم و به ما ارسال کنيد.

بدون شک، چنين اقدام تحريک‌آميزي از سوي اين روزنامه سوئدي ـ که به مراتب، شديدتر از نوع دانمارکي آن است ـ منجر به جريحه‌دار شدن شديد احساسات مسلمانان در سوئد، مشابه آنچه در دانمارک رخ داد، خواهد شد. اقدام روزنامه دانمارکي منجر به تهديد جدي اين روزنامه و مخفي شدن تعدادي از دست‌اندرکاران آن، برگزاري تظاهرات چند هزار نفري در کپنهاک و نيز اعتراض سفراي کشورهاي اسلامي به ويژه کشور مصر به اين اقدام شد که حتي تا مرز صحبت در مورد تحريم دانمارک نيز پيش رفته است. اين قضيه حتي به سازمان ملل کشيده شده و 56 کشور اسلامي به آن اعتراض كرده‌اند.

حزب دمکرات‌هاي سوئد در شوراي شهر چندين کمون سوئد نماينده دارد و تلاش زيادي براي ورود به پارلمان در انتخابات پارلماني سال 2006 انجام داد. اين حزب، اعلام کرده است که با نژادپرستي و خارجي‌سيتزي مخالف است، اما موضع شديدي در برابر مسلمانان و دين اسلام به ويژه در سوئد در پيش گرفته است.

در وب‌سايت بيورن سودر، دبير سياسي اين حزب به يوران پرشون، نخست‌وزير سوسيال دمکرات سوئد، به عنوان يکي از سياستمداراني که بيشترين ميدان را به عرض اندام مسلمانان در سوئد داده است، شديدا حمله شده و اين حزب، خواستار توقف سريع ورود مسلمانان به سوئد و محدود كردن فعاليت‌هاي آنان در اين کشور است.

احمد دانيالي، سفير ايران در دانمارک، به همراه سفراي چند کشور اسلامي ديگر در اين کشور، از جمله سفراي پاکستان، بوسني و نيز اندونزي، با ارسال نامه‌اي به آندرش فوگ راسموسن، نخست‌وزير دانمارک، نسبت به چاپ دوازده کاريکاتور توسط روزنامه يلاندز پوستن که به محمد(ص)، پيامبر اسلام، نسبت داده شد، اعتراض کرده‌اند.

اين سفرا همچنين خواهان عذرخواهي از طرف اين روزنامه و نيز ملاقات با نخست وزير دانمارک در اين زمينه شده بودند.
 

مراجع تقليد توهين به پيامبر اسلام را محكوم كردند

و هزاران تظاهرات و محکوم کردن ها از طرف مسلمانان جهان در همه جای دنیا!

آدم می مونه چی بگه! جدا این آدما خجالت نمی کشن این جوری به مقدسات و باورهای دینی ما توهین میکنند!

نوشته شده توسط امير

 

.

تصاوير توهين اميز به پيامبر اسلام

براي شركت در نظر سنجي سايتCNNبه ادرس سايت زير مراجعه كنيد

**CNN**

 

**نظرات**

 

فكر ميكنيد موضوع توضيحات شما در چه زمينه اي  هست؟

شكايت مشكل پيشنهاد تشكر

موضوع: 

لطفا تو ضيحات خود را در قسمت زير وارد كنيد:

به من بگوييد چطور ميتونم با شما تماس بگيرم:

اسم شريفتون

ادرس ايميلتون

 ادرس وب سايتتون

شماره تلفن تون

 

لطفا با من در مورد اين موضوع هر چه سريع تر تماس بگيرد

 


Home | نظر سنجي از شما در مورد وب | مجله كامپيوتر | حرف دل من | پيش بيني آب وهوا | اخبار سايت | موسيقي | دانلود نرم افزار | اموزش كامپيوتر | درباره اصفهان | Photo Gallery

This site was last updated 03/18/06