Make your own free website on Tripod.com

اموزش كامپيوتر

 

Home
نظر سنجي از شما در مورد وب
مجله كامپيوتر
حرف دل من
پيش بيني آب وهوا
اخبار سايت
موسيقي
دانلود نرم افزار
اموزش كامپيوتر
درباره اصفهان
Photo Gallery

 

 

آموزش نرم افزار ياهو مسنجر6


ارسال پيام فوري به ديگر ID ها
و توضيح در مورد ييام هاي Offline

براي فرستادن پيام به مسنجر ديگر دوستان فقط کافي است روي ID آنها دو بار کليک کنيم و در صفحه باز شده پيام مورد نظر را بنويسيم و آن را Send کنيم .
در صورت Online بودن شخص مقابل او مي تواند در همان لحظه پيام شما را دريافت مي کند و در صورت ميل ، پاسخ شما را خواهد داد.
يکي از بهترين امکانات ياهو مسنجر که آن را از مسنجر هاي ديگر متمايز مي کند اين است که مي توان پيام هاي Offline گذاشت . به اين تر تيب که در صورت حتي Offline بودن شخص مقابل شما مي توانيد براي ID او پيام بگذاريد  .
طريقه پيام گذاشتن به همان صورت است که روي ID او دو بار کليک مي کنيم و پيام مورد نظر را براي او ارسال مي کنيم . پيام هاي شما همان لحظه براي شخص مقابل فرستاده مي شود . به اين پيام ها که در زماني که شخص مقابل Offline است فرستاده مي شود پيام هاي Offline گويند .
پس از اينکه شما پيام خود را فرستاديد طرف مقابل در اولين باري که Online شود مي تواند پيام هاي شما را در يافت کند . اين پيام ها در صفحه اي جداگانه باز مي شود.
اين پنجره داراي چند گزينه مختلف است از آن جمله مي توان Reply يا پاسخ Ignore يا ناديده گرفتن و delete يا پاک کردن را نام برد . در صورت خواندن پيام ها مي توان آنها را پاک کرد يا در صورت نياز به آنها مي توان از طريق منوي Tools و گزينه Offline message دوباره به آنها دستيابي پيدا کرد. البته در صورتي که آنها را پاک نکرده باشيد.
در صورت نداشتن يک ID در ليست دوستان خو در ياهو مسنجر مي توان با استفاده از گزينه Message  و نوشتن ID طرف مقابل در قسمت To پيام خود را براي او فرستاد
تذکر: هنگامي که براي يک Offline،ID پيام مي فرستيم پيام هشداري مبني بر Offline بودن او مي دهد که بايد OK را کليک کرد.